aktuálně

Jak si vybrat padnoucí spodní prádlo

Spodní prádlo je základem našeho oblečení a má velký vliv na naše pohodlí a sebevědomí. Špatně padnoucí prádlo může způsobovat nepříjemné otlaky, omezovat v pohybu a kazit celkový dojem z našeho outfitu. Proto je důležité věnovat výběru spodního prádla dostatek pozornosti a vybrat si kousky, které nám budou perfektně sedět.

1) Změřte se

Prvním krokem k výběru padnoucího spodního prádla je znát své míry. U kalhotek je důležité změřit obvod pasu a obvod boků. To stejné platí u pánského spodního prádla, kdy je potřeba změřit své míry správně, tak aby bavlněné trenýrky, boxerky nebo slipy skvěle padly.

2) Vyberte si materiál

Materiál spodního prádla má velký vliv na pohodlí a prodyšnost. Pro běžné nošení se doporučuje volit prádlo z bavlny nebo bambusu, které jsou příjemné na dotek a dobře absorbují vlhkost. Pro sportovní aktivity je vhodné také funkční prádlo, které odvádí pot a udržuje tělo v suchu.

3) Zvolte si střih

Střih spodního prádla by měl odpovídat vašemu typu postavy a vašim preferencím. U kalhotek si můžete vybrat z klasických kalhotek, tang, brazilek nebo bezešvého spodního prádla. U trenýrek si vyberte padnoucí střih, který vás nebude příliš obepínat a bude pohodlný k nošení.

4) Investujte do kvalitního prádla

Kvalitní spodní prádlo vám vydrží déle a bude vám lépe sloužit. Proto se nebojte investovat do kvalitních kousků. Možná je právě teď na čase obměnit váš šatník.

Další tipy pro výběr spodního prádla

  • Kalhotky by měly pohodlně přiléhat k tělu a nikde by se neměly zařezávat.
  • Vyberte si spodní prádlo v barvě, která bude ladit s vaším oblečením.
  • Spodní prádlo pravidelně perte a obměňujte.
  • U pánského spodního prádla myslete nejen na design, ale hlavně pohodlí.

Při výběru spodního prádla zvažte také svůj životní styl. Pokud hodně sportujete, budete potřebovat funkční prádlo, které odvádí pot. Pokud máte sedavé zaměstnání, budete potřebovat pohodlné prádlo, které vás nebude omezovat v pohybu. Nezapomeňte na to, že spodní prádlo by mělo být také estetické. Vyberte si kousky, které se vám líbí a ve kterých se budete cítit sebevědomě.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články