aktuálně

Ubytování pro školy v přírodě aneb hledáte pomoc s přípravou zájezdu?

Pečlivé naplánování ubytování pro školy v přírodě vyžaduje především obrovské množství času, který však mnoho učitelů na základních a středních školách nemá. V neustálém shonu řešení každodenních povinností, přípravě písemných prací, a ještě soustředěním na výuku zkrátka není na přípravu školy v přírodě čas.

To je však obrovská škoda, protože byste děti neměli o tento jedinečný zážitek ochudit. Obraťte se na ProFamily Hotel Top Benecko, jenž se specializuje na dětské pobyty a lyžařský výcvik.

Sháníte dopravu?

Prvotním problémem, které vám ubytování pro školy v přírodě pomáhá řešit, je doprava. V současné dopravní krizi totiž není snadné sehnat volný autobus k přepravě dětí na hory. Ubytování pro školy však disponuje moderními a bezpečnými autobusy, které zajistí přepravu celého zájezdu až k budově ubytování pro školu i ubytování pro školku. Samozřejmostí je doprava veškerých zavazadel, a to v kvalitním zavazadlovém prostoru, kde se věcem během přepravy nemůže nic stát.

Hledáte instruktory?

Další problém představují instruktoři, kteří se také podílejí na pořádání školy v přírodě. Ubytování a program totiž není možné zajistit pouze v jedné osobě. Hotel u sjezdovky však spolupracuje s kreativními animátory, jež připraví zábavný a atraktivní program pro děti všech věkových kategorií. Určitě totiž nechcete, aby se děti během pobytu na horách nudily. V takovém okamžiku se jim začíná stýskat po rodičích, což určitě nechcete řešit.

Nepodceňujte osobu zdravotníka

Nikdo z vás samozřejmě nechce, aby se dětem během pobytu na horách něco stalo. Ubytování pro školu v přírodě je však preventivně připraveno na jakákoliv lehčí zranění, neboť kromě animátorů poskytuje i osobu proškoleného zdravotníka. Ten má ve své brašně připraveny obvazy, mastičky a další potřebné věci k ošetření drobných dětských zranění. Adaptační pobyty i adaptační kurzy totiž velmi často končí odřenými koleny.

Zorganizovat pobyty pro školy rozhodně není jednoduché. Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci, neváhejte se obrátit na specializovaný hotel pro děti.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články