aktuálně

Vyjeďte do Hustopečí, ochutnejte lahodné víno, pobavte se a poznejte krásy Moravy

Mnoho milovníků vína se rok co rok vydává do kouzelného kraje, kde kvete, voní vinná réva a zpracovává se vynikající víno. Slunná jižní Morava vám ale dává nejen možnost navštívit sklepy a degustovat víno. Můžete navštívit krásnou přírodu, spoustu hezkých a zajímavých míst, památek, opečovávaná města i vesničky, které na vás dýchnou svým jedinečným kouzlem. Stačí vybrat si ubytování Hustopeče nebo jiné v okolí a vyrazit, ať už je právě jakákoli roční doba.

Degustujte, bavte se, žijte dnem i nocí

Být přímo v centru dění můžete díky ubytování Sklep a víno u Medňanských v Hustopečích. Možnost ubytovat se zde nabízí pro až 15 osob ve třech pokojích. Budete si moct užít degustaci vín s výkladem, k jídlu si dát vynikající pečená žebra na česneku, připít skutečně výtečným vínem Pálava… To vše vám zajistí pohodu, klid, relax, jednoduše to, co v dnešním světě mnozí hledáme. Součástí ubytování je vybavená kuchyňka, WC a koupelna se sprchovým koutem. Předem si můžete dohodnout i stravování a domluvit se na jídlech, která si budete přát. Ve sklípku můžete mít připraveny obložené mísy, pomazánky a pečivo. Prvotřídní víno je samozřejmostí.

Jestliže hledáte větší typ ubytování, využít můžete např. wellness rodinný hotel U Langrů v Dolních Věstonicích, které jsou od Hustopečí vzdáleny 8,5 km vzdušnou čarou. Ubytování zde najde až 45 osob v 19 pokojích. V pokojích najdete TV, chladničku, vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. V hotelu je zdarma WiFi, stravování si můžete objednat formou polopenze v hotelové restauraci. Posezení nabízí vinárna, k dispozici je i zasedací místnost s technikou, wellness centrum se saunou, vířivkami, masážemi a zábaly. Uschovat si zde můžete kola, půjčit postýlku i židličku. Parkování u hotelu je zdarma.

Více na hauzi.cz.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články