aktuálně

Znáte značky cyklistického oblečení CASTELLI nebo ENDURA? Jde o to nejlepší, co si můžete pořídit

Mezi námi žije spousta milovníků cyklistiky, kteří si jsou opakovaně koupit cenově výhodné, ale tomu také kvalitativně odpovídající cyklistické oblečení ve velkých obchodních řetězcích. Pak se ale diví, že se jim na kole necestuje výborně, že se potí, nebo při větrném počasí pociťují zimu, bundu jim profoukne jakýkoli menší vítr… Přitom, i když jde u značkového cyklistického oblečení o vyšší investici, s jeho službami budete naprosto a plně spokojeni. Konečně si budete jízdu na kole užívat stejně, jako profesionální sportovci. Nakoupit takové oblečení můžete na Bikero.cz.

Pojeďte se značkou CASTELLI

První značkou, kterou vám můžeme vřele a bez obav doporučit, je oblečení CASTELLI. Jedná se o italskou značku cyklistického oblečení, jejíž historie sahá až k roku 1910, kdy vyrobila první cyklistické oblečení pro světového šampiona v cyklistice Alfreda Binda. Roku 1935 se ke značce přidal Armando Castelli, který ji roku 1939 koupil. Ten přivedl ke značce mnoho významných klientů ze světa závodní cyklistiky. Roku 1974 změnila značka název i logo, ale nic to neubralo na jejích kvalitách. Přinášela mnoho inovací, zvláště z hlediska materiálů – představila oblečení s Lycrou nebo také funkční cyklistické oblečení. Také byla oficiálním dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Obléci si můžete oblečení jako ti nejlepší cyklisté světa, ať už jde o trička, bundy, návleky, ponožky, čepice, vesty, šátky, rukavice… 

S ENDRUOU budete jako v ráji

Také oblečení ENDURA patří mezi špičkové výrobce cyklo oblečení, které si zamilujete hned, jak jej obléknete. Působí od roku 1993, kdy vznikla ve Skotsku. Chtěla zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení, což se jí podařilo. Uvedla mnoho produktů, které si hned získaly oblibu, svými výrobky nastavila měřítko kvality vysoko. Její oblečení je funkční, odolné a moderního vzhledu. Proto je také globálním lídrem na trhu.

Obě značky najdete na bikero.cz. 


Rádi sportujete? Podívejte se na nejlepší cyklotrenažery a buďte fit v pohodlí domova.


Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články